Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse bent maradt...

Kontaklencse bent maradt éjszakára, és olyan száraz hogy nem bírom kivenni, annyira tapad, meg se mozdul, próbáltam nedvesíteni, ugyan úgy semmi. Látom hogy rajta van. Hogy próbálkozzak, van erre valami módszer?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Csöpögtess sok szemcseppet a szemedbe.
2018. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos semmiféle szemcsepp itthon :/
2018. júl. 29. 17:01
 3/10 Metionin ***** válasza:
Kontaktlencse folyadékot cseppents az ujjadra és azzal nedvesítsd meg a lencsét. Próbáld meg először elhúzni oldalra vagy csukd be a szemed és masszírozd kívülről a szemhéjadat. Érdekes amúgy nekem akkor könnyebb kivenni amikor egy kicsit "száraz".
2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te ilyen sokáig nem veszed ki a lencsét?! Bent hagytad éjszakára, már ez is nagy baj, de most már lassan este van. Menj el a gyógyszertárba és vegyél szemcseppet, vagy a rossmann-ban van pl. sóoldat, az is jó, vagy ha más nincs akkor a kontaktlencse tároló folyadék is jó lesz, de most már sürgősen szedd ki azt a lencsét.
2018. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy hétig bent tartható lencse, mellesleg olyan helyzetben voltam, hogy kellett éjszaka, és 1 óra alvásom volt. De már kezdek kételkedni abban is hogy bent van, lehet elhagytam, nem látom igazából a változásást, mert -0.25ös dioptriám van, annyi hogy ha felcsapom a szemüveget akkor látok. De tényleg nemtudom hogy bentvan e ,vagy elhagytam :(
2018. júl. 29. 17:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Up: valószínű hogy bent van, mert másik nem megy be a helyére ha megpróbálok betenni, de egyszerűen akár mit csinálok ez nem mozdul meg, és ennél jobban eröltetni nem tudom.
2018. júl. 29. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Basszus, ennyire felelőtlen legyen valaki. Pfff.... Azt sem tudod mi van a szemedben. Aztán majd egyszer majd nem látsz, de azt csak észreveszed?!


Menj szemészetre ha már csak bepakolni tudsz, de ki nem, ott majd ellátnak. Láthatóan nem fontos neked a szemed világa!

2018. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne fontos? Egyszerű kérdést tettem fel, mivel nem jártam még így az évek alatt.
2018. júl. 30. 05:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Masszírozd a szemed, erősen, valahogy kijön úgy hogy közben nyisd ki a szemed. Előtte pedig cseppents pár csepp kl folyadékot.
2018. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszuuuuus! Megoldodott? Iiih😀 sose jártam még így, remélem nem is fogok😂
2018. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!