Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Doxycyclin hatása szemhéj...

Doxycyclin hatása szemhéj gyulladás esetén?

Figyelt kérdés

A szemész szemhéj gyulladsát, pontosabban ezen mirigyek gyulladását állapította meg. Tobradex szemcseppet, szemkenőcsöt és doxycyclin antibiotikumot írt fel.

Nekem mellette seborrhea dermatitis van az arcomon, azt mondta ez összefügg.

Ahogy elolvastam az antibiotikumot, meg a mellékhatásait eléggé elgondolkodtam, hogy biztosan kell ez? Van valakinek tapasztalata. Nem igazán akarom szétcseszni az egész szervezetem vele :(



2018. aug. 23. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha az orvos felírta, akkor szükség van rá, ha a mirigyek begyulladtak, akkor arra nem elég a szemkenőcs és a szemcsepp. Szedd be és egyél mellé naponta 1-2 doboz élőflórás joghurtot, vagy kefirt.
2018. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A seborrheára is jó lehet a Doxycyclin, ha bakteriális. Ha az orvos felír valamit, be kell szedni.
2018. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!