Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveget kell hordanom,...

Szemüveget kell hordanom, sose voltam szemüveges. Ha több keretet szeretnék, akkor mindegyikbe külön kell csináltatnom lencsét?

Figyelt kérdés

Vagy lehet cserélgetni azt az egy pár lencsét a többi keretbe?Vagy mindegyik keretbe más méretű lencse kell?

Nem nagyon tudom ez hogy működik, mivel sose hordtam.


2018. aug. 24. 20:36
 1/5 anonim válasza:
100%
A szemüvegből nem tudod kivenni a lencsét.
2018. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet cserélgetni. Minden szemüvegbe külön kell lencse, mert a keretbe csiszolják bele. Azt nem is tudod kiszedni (jó esetben:D).
2018. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikbe külön lencse kell, nem lehet cserélgetni.
2018. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemüveg nem olcsó dolog. Elsőül csináltasd meg, amit az orvos javasol, egy hagyományos, majdnem minden alkalomra jó kerettel. Aztán hordjad. A szemednek is alkalmazkodnia kell a szemüveghez, meg az agyadnak is. Majd meglátod. Amikor már jól bírod, és jó is a szemüveg, akkor gondolkodhatsz egy másod szemüvegen. De mindenképpen várd meg, amíg összejöttök. Te és a szemüveged.
2018. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Na,ebből is látni mennyire nem vagyok jártas ebben..😅 Azt hittem tudom cserélgetni.. de így akkor egy vagyon,amúgyis,de hogy több is legyen,vagy legalább kettő...😕 Már készülőben van,1hét kb mire kész.

Igazából a vezetéshez kell,mert most csinálom a jogsit, és így vettem észre hogy nem látom a távolabbi táblákat.. ajánlott egy lencsét, ami jó a vezetéshez is,meg jó lenne a munkahelyemre,(egész nap gép előtt ulok),de sajnos iszonyat drága, csak ez a lencse keret nélkül lett volna 28ezer ft 😔

Így mondtam hogy maradjunk a "simánál " egyenlőre, sajnos most nem engedhetem meg magamnak,igyis 26ezerbe került.

2018. aug. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!