Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véglegesek a szem alatti...

Véglegesek a szem alatti ráncok és a fekete karikák körülötte?

Figyelt kérdés

Már legalább 6-7 éve nem folytatok egy jó életmódot, jelenleg pedig 22 vagyok. Megszámlálhatatlanul sokszor voltam fent éjjelenként, sok alkalommal volt, hogy több, mint 24 órát nem aludtam. Saját döntésből, így viszonylag rendszeresen, és nem pedig kényszerből. Az étrendem sem túl egészséges, főleg, mióta elköltöztem otthonról.


A szemeim alatti fekete foltok már nem emlékszem, mikor jelentek meg először, hány évre/hónapra rá, de azóta sem tűntek el. Mindenki így ismer már, viszont nem kelt túl jó benyomás annak, aki nem ismer eléggé. Most egy pár hónapja pedig, mintha a ráncok vagy táskák is sokkal szembetűnőbbek lennének, így gondolkodom egy komolyabb életmódváltáson.


Arra lennék kíváncsi, hogy ezek már visszafordíthatatlan sérülések az arcbőrön vagy, hogy el lehet-e tüntetni őket plasztikai sebész beavatkozása nélkül úgy, mintha sosem lettek volna, úgy mint egy más, átlagos személynél.


Próbáltam egy képet csinálni, de vaku mellett nem igazán jön át az eset súlyossága. Vagy talán csak már én szoktam hozzá a látványhoz.


[link]



Köszönöm előre is!



2018. aug. 25. 18:29
 1/3 Skatebird ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem csak alkalmanként alszol sokat, hanem rendszeresen eleget és hidtatálod az arcbőröd, az nagyon sokat segíthet.
2018. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, szóval az életmódváltás +ráctalanító/hidratálókrém rendszeres használata eltüntetheti.
2018. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Reményt adtatok most, változtatni fogok az életvitelemen.
2018. aug. 26. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!