Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elmozdult a szemüvegem lencséj...

Elmozdult a szemüvegem lencséje. Megjavíttassam?

Figyelt kérdés
Ráfeküdtem és most néha kattog a lencse. Egy kicsit kijött keretből szemmel nem látható de az ujjammal érzem hogy kijjebb áll. Megjavíttassam vagy hagyjam? Lehet ebből komolyabb probléma?

2018. aug. 27. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg ott, ahol csináltattad, mert ha kattog is, akármikor kieshet a keretből, nem? Milyen típusú keret egyébként?
2018. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd be egy optikába, ingyen megcsinálják bármelyikben.
2018. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen típusú a keret annyit tudok róla mondani hogy egészkeretes a szemüveg. Nem érzem rajta MÉG hogy ki tudna esni bevinni meg csak úgy nem fogom mert az optikusnak az az érdeke hogy vásároljak nála. Egyébként az előző szemúvegemnél is volt ilyen probléma és azzal nem volt semmi baj de az félkeretes volt szóvak lehet hogy csak a drót rugalmassága miatt maradt benn a lencse abban
2018. aug. 27. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nézesd meg mert a fókuszpontal lehet valami
2018. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha kilazul egy csavar, már rögtön megyek az optikába és meghúzatom, ingyen megcsinálják, semmit nem akarnak rám tukmálni, semmit nem is vásárolok, csak bemegyek, ez meg az a baj, elveszi, megtisztítja, meghúzza, és kész.
2018. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bevinni meg csak úgy nem fogom"


Akkor miért kérdezted, hogy megjavíttassad-e? Nem "csak úgy" vinnéd be, hanem okkal, azért, mert elmozdult a lencséje. Máshogy hogy javíttathatnád meg, mint úgy, hogy beviszed?

2018. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!