Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerettek szemüvegesek lenni?...

Szerettek szemüvegesek lenni? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 18:24
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Annyira megszoktam már. 8 éves korom óta hordom, mára nem látok nélküle kb. Nem emlékszem milyen volt előtte, így nekem ez most tök normális, hogy csak így látok. Néha irigylek másokat, hogy ők milyen szépnek láthatják a világot, amikor új szemüveget kapok és még tökéletes a dioptria a szememnek azokban a hetekben mindig csodálkozom, milyen szép színes minden.

21/L

2018. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szemüvegben élesen látok mindent, van amikor leveszem úgy is látok azért, de ha rajtam ban az az igazi.

Engem.nem zavar megszoktam már , fel se tűnik hogy hordom.

Hasonló , mintha felveszel egy nyakláncot, vagy egy órát elfelejted, az a furcsa ha nincs rajtam😊

2018. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 /f előző voltam
2018. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek szemüveges lenni. Igazából már annyira megszoktam, hogy rajtam van, meg hogy szemüveges vagyok,hogy nėlküle nem is nagyon mennėk ki az utcára. Nekem nagyon rossz a szemem(-4,5) szóval mindig hordom mindenhova. Furcsa, de ėn mikor megkaptam már akkor nagyon boldog voltam, hogy szemüveget kell hordanom!
2018. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!