Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan látok help!?

Homályosan látok help!?

Figyelt kérdés

Mostanság körübelül 6 és fél órát alszok és szemüveges is vagyok

Nagyon érzékeny a szemem is szóval már nem 1x volt, hogy bele néztem szemüveg nélkül valami fénybe és full homályos volt minden, de mostanság néha néha nagyon durván figyelek arra, hogy homályosan látok, nem tudom mi lehet ez mögött legutóbb csak őszi szünetbe bírok menni szemészetre sajnos és remélem valaki tud segíteni



2018. szept. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomásodat nézesd meg:)
2018. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel azonnal szemész orvoshoz kell menned! Szembelnyomást kell nézetni. Zöld hályog kizárása végett. Meg is lehet vakulni.
2018. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy alvás hiány is okozhatja?
2018. szept. 6. 21:09
 4/4 anonim válasza:

Egyél rendesen,

Aludt ki magad rendszeresen.Igen lehet a kevés alvás miatt is.

De azonban vas hiány is okozza. Vegyél vastablettát.De a legjobb ételekkel és italokkal pótolni ezt.

Pl: cékla, mazsola,máj,hal stb. italban nagyon jó a hohes c italok főleg a plussz vassal ital. drága,de hetente ha iszol egy dobozzal nagyon jót tesz az egészségedre.


Lehet h ki is száradt a szemed. Használj ojkor szemcseppet. Egyszer a gyógyszertárban nagyon pocsék szemcseppet vettem.

Jobban ajánlom a DM-ben vehető Das Gesunde szemcseppet 2000ft. Valamint szedhetsz rendszeresen szemkapszulát. Én szintén a DM-ben veszek és az is Das Gesunde termék. Szerintem abból mindegyik készítmény nagyon jó.

2018. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!