Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon csúszkàl a szemüvegem...

Nagyon csúszkàl a szemüvegem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma voltam optikusnál vele mert nagyon csúszott. Megszoritotta a csavarokat,és a szárán is görbített. Akkor jónak éreztem de most csak csúszik ujra.

Amikor előre hajolok pláne

Ugy erzem kicsit hátul van nekem az a rész ahol a fülemhez kell érjen a szára,ami megtartja tudjátok amit begörbített

Menjek ujra vissza? Tud valamit csinalni vele? Nagyon draga szemuveg volt szoval remelem igen:(



2018. szept. 11. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szárat nem lehet cseréletni?
2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj másik optikushoz. A szárakat és/vagy a papucsokat kell állítani
2018. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szemüveg, aminek lehet rövidíteni a szárát, ha a tiéd is ilyen, akkor könnyen lehet segíteni rajta. Én biztosan visszamennék.
2018. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza nyugodtan. Az a dolguk, hogy addig igazítsanak rajta, amíg nem leszel megelégedve vele. Egyébként se furcsa egy új szemüvegnél, hogy többször is vissza kell menni, úgyhogy nem fognak rajta csodálkozni, nem fogják zaklatásnak venni, vagy ilyesmi.
2018. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Műanyag a szemüveg,szóval nincsenek ilyen papucsok rajta. Remélem tudnak vele valamit csinálni
2018. szept. 11. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Apukámnak volt ilyen, 3-szor visszament az optikába, nem bírták beállítani neki. Végül szerencsére ráült, így negyed áron kaphatott új szemüveget másik kerettel, az már jó neki.
2018. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül rádigazítani, de majd legközelebb szerintem papucsos típust válassz, az tényleg stabilabban ül az orron.
2018. szept. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!