Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet esélyem jogosítványt...

Lehet esélyem jogosítványt letenni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt egy fertőzésem ami rá ment a bal szememre és szemtengelyferdülést kaptam. Nagyon sokszor voltam vele szemészeten és ajánlottak műtétet de csak esztétikai problémákat oldana meg így eddig nem kértem. A bal szemem 0.1-es a jobb viszont a szemészeti szakorvos szerint 1.0 felett van mert erősebb lett valamiért de az orvos sem értette ez hogy lehet. Na mindegy a lényeg tudnék jogosítványt szerezni ettől függetlenül vagy nem engednék emiatt? Esetleg ha belekötnek nem lehet fellebbezni vagy valamit tenni? Bocsánat nem nagyon tudom mi hogy van, voltam már autósiskolában ott annyit mondtak az egészségügyin derül ki lehet e jogsim. Én szeretném letenni de félek a szemem miatt nem lehet, de ha lehet valami megoldás a segítségétek nagyon köszönöm.
2018. szept. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Átmentél.

B-hez együtt 0,5, külön-külön legalább 0,8 és 0,1.

2018. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!