Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a köztes megoldásról?

Figyelt kérdés

Úgy látom az írásom elég hosszú lett, de megköszönném ha végig olvasnátok, tanácsot szeretnék kérni.


Kontaktlencsét hordok, sajnos a havi lencsét már nem nagyon bírja a szemem, 2 típus jöhet szóba az optika szerint, az egyik 1 hónap után sem érkezett meg, így sztornóztam a rendelést. A másik pedig árban olyan magas mintha minden 2. nap napi lencsét vennék... ráadásul az utolsó napokban (kb 25-30) már itt is érzékeny a szemem, pedig ez valami hiper szuper lencse.


Szóval a napi lencse jöhet számításba, ami több okból is jó, mert nincs folyadék, egészségesebb, ha egy hétig nem is veszek fel lencsét nem bukok pénzt.

Hátránya ha sűrűn veszem fel akkor drága.

Még a havi fix összeg.


Megmondom őszintén kicsit sokallom így megnéztem neten mennyi. 19.980 (90 db) helyett, 12.590 (90 db), 7000 Forint nálam nem olyan hogy legyintek rá, úgyhogy utána érdeklődtem, azt mondta a szem orvosom, hogy netes rendelésnél nagyobb eséllyel rossz a lencse.


Itt jön az én eszme futtatásom, ha rossz akkor mi baja lehet? annál nagyobb nem hiszem, mint amikor a havi lencsét "nem bírta" a szemem. Haviban már nem gondolkozok. Szóval vennék 90 db ot optikában + 90 darabot netről. Ez 90 pár kb fél évig is elég lehet.

Vannak napok, amikor csak elmegyek a kondiba, vagy futni és ahhoz veszek lencsét. Munkában mindig szemüvegben vagyok. De ha mondjuk elmegyek egy hosszabb útra, hosszan tartó buliba, focimeccsre idegenbeli túra stb. oda venném az optikásat. Az ilyen 2-3 órás alkalmakra a neteset. Szóval így szinte minimális a kockázat hogy bármi cink legyen szerintem.


Így az életem nem sokban változna mert akkor vennék lencsét amikor eddig is, és szemüveget is.

Csak a mostani drága kb 21.000 / 3 hó helyett (mert 3 pár havi lencse) lenne 32.570 / 6 hó, ami éves szinten 19.000 Ft. Ez az egyik része, a másik pedig amit írtam, hogy nekem biztonságosabbnak tűnik és kényelmesebbnek a napi, nem kell k.lencse tartó és folyadék sem, bármikor kivehetem kidobhatom és fel a szemcsi.



2018. szept. 22. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem műtteted meg?
2018. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendelj a netrol, sokkal olcsobb. En ketheti lencset hasznalok egy honapra. acuvue Oasys with Hydraclear plus a neve,nem szarad ki meg hasonlok, ez allitolag az egyik legmodernebb lencse. Neten 5400/6 par vagy 12000/12 par.
2018. okt. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!