Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse? Poros üzemben...

Kontaktlencse? Poros üzemben nem ajánlott, illetve nem szabad használni?

Figyelt kérdés
Le kell mondjak róla? Ma érdeklődtem, de ezt nem is kérdeztem, kicsit elrontotta a kedvem hogy igy nem használhatom, poros üzemben.
2018. okt. 8. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kényelmetlen tud lenni, ha belemegy a por, az biztos. Szerintem próbáld ki, aztán ha egyszer tényleg belemegy, utána nem lesz nehéz lemondanod róla. Én bárban dolgoztam kontaktlencsével, aztán mikor először ment üvegszilánk a szemembe, miután szétrobbant a kezemben egy pohár, onnantól kezdve nem hordtam kontaktlencsét. Igaz, így meg 3 szemüvegemet törték el a részeg vendégek 2 év alatt, de legalább nem vakultam meg a kontaktlencse+üvegszilánk kombó miatt.
2018. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Szerintem nem lesz bajod tőle, sőt igazából még védi is a szem közepét a portól. Annyi, hogy poros üzembe inkább napi lencsét lenne jó használni, mert az a sok por mind beleázik az ápolószerbe és nem igazán tesz jót ez hosszú távon.
2018. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!