Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS. Párom alsó szemhéjának a...

SOS. Párom alsó szemhéjának a belsejében van egy gombostűfejnyi kitüremkedés, és körülötte félelmetesen piros és homályosan lát tőle, mi lehet ez és mivel kezeljük?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg orvossal? De tuti nem a gyakorikerdesek.hu-val.
2010. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jégárpa.

Kamilla.Gyulladáscsökkentő.

2010. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen, hova menjek este negyed 9-kor? másoknak nem az az első, hogy körbenéznek az interneten?
2010. jún. 23. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most már sehova ne menjen, de gondoltam, holnap... Egyébként ha az én látásomról lenne szó, nem kamillázgatnék csendben, hanem mindenképp orvoshoz mennék, de valószínűleg valóban árpa.
2010. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, csak nem voltam benne biztos, mert nem láttam még ilyet, csak hallottam róla. Sajnos a párom nem egy orvoshoz menős típus, sajnos akkor se menne el, ha a látásáról lenne szó (tiszta bolond)... Remélem, rendbejön, valami vény nélküli kenőcsöt keresek rá.
2010. jún. 23. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, minimum a patikussal konzultáljatok, hamár dokival nem is... Nem valószínű, hogy megvakul, de a szemet nagy hiba kezeletlenül hagyni, nagyon érzékeny.

Jobbulást a párodnak!

2010. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma vettem rá kenőcsöt, konzultáltam a patikussal. Remélem, javulni fog.
2010. jún. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!