Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Clip-on szemüveg előtétet hol...

Clip-on szemüveg előtétet hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nyaralás közben elhagytam a napszemüveg előtétet és azt hallottam nagyon nehéz beszerezni :/
2018. okt. 9. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Árkádban mindegyik szemüvegboltban volt, de kettőben csak ugyanaz az egyféle, ami felhajthatós, és nagy méretű, kifejezetten a mostanság divatos "nerd" szemüveghez való, mintha másmilyen szemüveget bűn lenne viselni.

Végül is a harmadik boltban találtam olyat, amilyen nekem kellett, szóval nem szabad feladni egy-két bolt után, lehet azt kapni, csak utána kell járni.

2018. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor neked nem ez a mágneses van hanem a felhajtós?
2018. okt. 9. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Direkt nem felhajtósat akartam, ezért jártam le a lábam is. Nekem olyan van, amit csak rá kell csúsztatni a szemüvegre, nem felhajtható, így nincs rajta az a böhöm nagy csíptető rész. Ilyesmi, csak keskenyebb:

[link]

2018. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahaa értem. Nekem mágneses van, akkor lehet azt is érdemes megnézni az árkádban?
2018. okt. 9. 15:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy wishen láttam, de nem merem megrendelni, mert ott nem írja a szemüveg kódját, se a méretét.. :/
2018. okt. 9. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked a szemüveggel együtt lett véve, ahhoz való. Pont az a biznisz ezekben, hogy lehet újat venni cakpakk, ha elhagytad.
2018. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!