Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Monitorszűrős szemüvegről van valakinek tapasztalatra alapuló véleménye?

Észrevettem, hogy munka közben hosszabb idő (kb. 9-10 óta) után elfárad a szemem és száraznak, szúrónak érzem. Szemcseppel javítható, de nem tartósan.

Arra gondoltam, hogy veszek egy szemüveget, amit monitor előtti munkavégzőknek ajánlanak. Kissé szkeptikus vagyok a hasznosságát illetően, de meggyőzhető. Aki használta már vagy ismerőse használta és tud róla releváns véleményt adni, az kérem, ossza meg velem!

Köszi előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, szűrős, szemüveg, használat, tapasztalat, ellenérv

2018. okt. 31. 12:37  Privát üzenet  

A válasz

Azért van, mert nem pislogsz eleget. Nyilván ez egy szűrővel nem orvosolható.

Amúgy szűrőt, szemüveget max a régi CRT monitorokhoz volt érdemes

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. okt. 31. 13:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vitatom, mert én nem igazán követem nyomon a pislogásom mennyiségét. Van valami tipped erre?

# 2/2Időpont 2018. okt. 31. 13:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik térd porc leválással műtét nélkül? Gondolom függ a súlyosságától, saját tapasztalatra vagyok kíváncsi
Vitagyn-C-vel kapcsolatban lennék kíváncsi tapasztalatra. Okozott-e valakinél vérzést?
Tudnát ajánlani egy jó (tapasztalatra támaszkodva) pszichológust, aki bulimiás tinikkel (14) foglalkozik?
Valaki próbálta már a látásjavító szemtornát? Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Nem véleményre, tapasztalatra lennék kíváncsi.
Sportolni pánikbetegen. Kedves sorstársak, Ti hogy oldjátok meg? Tapasztalatra, véleményre lenne szükségem!
Tanácsra, tapasztalatra lenne szükségem. Volt valakinek hasonló problémája?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!