Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemészetre menjek vagy...

Szemészetre menjek vagy háziorvos? Egyáltalán ezzel csináljak bármit? Igazolnák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gond az, hogy tegnapelőtt furcsának éreztem a bal szememet, szombatra bedagadt + kissé vöröses lett a szemhéjam + pislogásnál kellemetlen, mondhatni "nyomó" érzésű, akármilyen h lyén hangzik.


Mára szintén dagadt, de hangyányival jobb mint tegnap, viszont ugyanúgy vöröses a szemhéjam + pislogásnál kellemetlenség. Ezen kívül néha a szemfehérjém is vörösebb szokott lenni olykor.


Ezzel menjek orvoshoz, vagy szemészetre? Ott adnának igazolást, vagy erre azt mondanák, hogy "ne lógj az iskolából"? Nem akarom, hogy ferde szemmel nézzen rám bárki. Kellemetlennek kellemetlen, de nem csíp meg fáj kínzóan.


17L



2018. nov. 4. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha látható a tünet, akkor mindenképp szemészetre menj. Igazolást adnak ott is.
2018. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál használni szemcseppeket? Sok esetben segít.
2018. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen szemcseppünk nincs. Egy évben 1x ha beteg vagyok, gyulladásom vagy bedagadt akármim pedig még ritkábban fordul elő. Még a gyógyszereket se szoktam igazán kiváltani... Szemcseppet pedig utoljára általános iskola 5. osztályában használhattam utoljára... ^^'
2018. nov. 4. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemészet
2018. nov. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!