Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi az oke, hogy ennyire...

Mi az oke, hogy ennyire gyorsan romlik a szemem?

Figyelt kérdés

Több orvosnal voltunk, es senki nem tudott rá választ adni, 7-8 evesen lett szemüvegem, nem állando, nem nagyon hordtam soha..14 éves koromtól kezdve volt annyira rossz, hogy már nem nagyon tudtam mit csinálni szemüveg nélkül így hát muszáj volt elkezdenem hordani


Azóta viszont rohamosan romlik, fél évente 1 dioptriát, 17 éves vagyok és -7-es a szemüvegem


Van valaki hasonló helyzetben, van ötletetek, hogy mi lehet az oka, vagy mit tudok tenni ellene?


2018. nov. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemüveg nem állítja le a látás romlását. Ahoz más dolog kell. Vagy szemmasszázs, szemtorna, vitamín pótlás és egyebek.
2018. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még 3-5 év és megáll. Nyúlik a szemgolyó a fej növésével együtt. Van, akinek jobban.
2018. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondták az üzletben, hogy alapesetben 2 évente romlik 1 dioptriát. Az tényleg igaz, hogy a szemüveg nem javít a látáson, csak szinten tartja. Ettől függetlenül ha erőlteted, akkor nyilván romolhat. Szemműtétet nem javasoltak?
2018. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!