Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés
scrin nevű felhasználó kérdése:

Mitől szúr főképp esténként, alvás közben, olyankor felébredek egy lüktető erős szúró fájdalomra a bal szememnél?

Volt egy gocom a fognál, elvileg ki van kezelve, a doki szerint nem indokolt a gyökér rezekció. Sokáig nem is volt semmi, de ismét vissza tért, nem tudom hol induljak el, sztem én egy egyedi eset vagyok.

2018. nov. 8. 07:40  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok aludni esténként?
Miért fulladozok esténként?
Estenkent fel szoktam ebredni es ilyenkor ranezek a telefonomra. Hogyan szokjak le errol?
Évek óta nem tudok altató nélkül aludni. Rossz alvó is vagyok, de a legnagyobb problémám maga az elalvás folyamata. Szinte félek tőle esténként, mert folyton problémákon agyalok....
Esténként alvás előtt mindig elkezd könnyezni a szemem. Miért?
Estenkent alvas elott nem kapok levegot kb fel eve, (laborvizsgalatok eredmenyeire meg varunk), bar valoszinu psziches alapon van ez, de 1-2napja mar napkozbe is alig kapok levegot, mit csinaljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!