Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Iwear oxygen kontaktlencse?

Iwear oxygen kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok?

2018. nov. 9. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Évek óta használom, nekem bevált.
2018. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez ugyanaz, mint a Biofinity? Nekem Toric van, de szeretnék váltani.
2018. nov. 9. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a biofinity
2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez milyen kiszerelésű? 6 havi? Mert a Biofinity 3 havi, de ha a másik féléves, akkor jobban megérné az Iwear, mert úgy tudom, hogy árban ugyanannyi.
2018. nov. 18. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Van 3 darabos és 5 darabis biofinity is, google a barátod, de szerintem az alensa.hu a leholcsóbb
2018. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen optikából rendelem.
2018. nov. 21. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Iwearből 6 db-os kiszerelés van. Ha két különböző dioptria a szemed, akkor hathavi, ha egyforma, akkor három, logikusan. :)

De a legtöbb esetben az akciók akkor szoktak lenni, ha legalább két dobozzal veszel, szóval hathaviban gondolkodnak a legtöbb helyen.


Én mondjuk Visionbe járok, ott van kontaktlencse előfizu is, nekem ez vált be, havonta 3400 körül van egy pár, évente egyszer jár egy ingyenes pár pluszban, hogy legyen tartalék, meg gond esetén cserélnek is, úgy tudom, bár nekem arra még nem volt szükségem.

2018. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mennyire vagy megelégedve a lencsével?
2018. nov. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!