Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehetnék szemüveges?

Hogyan lehetnék szemüveges?

Figyelt kérdés

Mármint nagyon tetszenek a nagyon nagy dioptriás (mínuszos) szemüvegek, és én is szeretnék, viszont jó a szemem.. (vagyis egy gyenge szemüveg lehet, kéne, de na)


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 10. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán csinálnak neked sztem 0 dioptriás szemüveget. Kicsit furcsán fognak nézni. Mondd, hogy okosnak akarsz látszani.
2018. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyél cukorbeteg, és várj pár évet, előbb utóbb megromlik, akár meg is vakulhatsz, hajrá...
2018. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szemüvegtől nem leszel okosabb, és erre hamar rájönnek az emberek. De több lehetőség közül válogathatsz, ha mindenképp kell: lornyon, monokli, cvikker és nem dioptriás üvegből szemüveg,

[link]

2018. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta szemüveges vagyok és többször műtötték a szemem.

Az első gondolatom az volt, hogy "Elmész te a Pi***na!" :D

De komolyan. Az optikában valóban megcsinálják neked a 0-ás szemüveget. Ha azt mondod, hogy monitor miatt kell akkor tesznek rá megfelelő szűrőt és még csak hülyén sem fognak nézni rád. De készülj fel, ez nem egy olcsó mulatság.

2018. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron szemüveget akarsz akkor irány az optikus és ne könnyített lencsét rendelj, hanem brutál vastag üveg lencsét ami olyan mint a szódásüveg. Hajrá, ha már eszed nincs, legalább szemüveged legyen, amitől nem lesz több eszed.
2018. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaahj..Tudod hányan lennének a helyedbe..Köztük én is..Nem kéne állandóan a kontaklencsével, és a szemüveggel szarakodnom..Lehet hogy jó néz ki, jól áll valakinek suliban vagy bárhol..De ha tehetnék, ők sem viselnének szemüveget..Ez nem egy kiegészítő..Hordjál dioptriás szemüveget, rontsd el a szemeid, majd pár év múlva pedig siránkozol, hogy rossz a szemed..Aztán kaparod össze a több százezer forintot, a szemműtétre, már ha műthető..Gondolkozz már kicsit..Amúgy ha ennyire akarod, lehet kapni "díszszemüvegeket"szval 0 dioptriásat, de a szemedet semmilyen képpen ne rontsd el.
2018. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jóisten halál fsza tetszik neked a szódászifon szemüvegeken?? Egy vagyonomba került hogy emberi vastagságúra csiszolják és még így is bazi vastag.Gratulálok,hogy ilyen problémáid vannak.Cserélnék veled szívesen,mikor szemüveg nélkül egy plakátot sem tudok elolvasni.nagy az isten állatkertje..
2018. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kamukérdésre jó ám válaszolgatni...
2018. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez bolond :D
2019. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a vágyad akkor havonta emelj mínusz fel-egy dioptriát és a szemed valószínű alkalmazkodni fog!
2020. júl. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!