Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse hogy éri meg?

Kontaktlencse hogy éri meg?

Figyelt kérdés

Megéri havi lencse 3+1 doboz 17.400ft-ért? 3db van egy dobozban, azaz 6 db akkor? Tehát akkor 4 doboz, 12 db, vagyis 1 évre kijövök 17.400ft-ból?

Leárazás, de nem gagyi lencse. De fura, mert 1 év mjdnem 20 ezerből, én negyedévente rendelek optikából és az 30 ezer :D

Vegyek vagy 10 dobozzal? Oktassatok kiii


2018. dec. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne magad döntsd ezt el, és ne az ára legyen mérvadó. Tudom, ez sokat jelent, de más anyagból vannak a lencsék,más minőségűek, és mindenki másképp" tolerálja. Kérdezd meg ahol vizsgáltak,hogy milyet javasolnak, és ezt mondják el szélesebb skálán is.


Lehet,hogy azt mondják,hogy mindegy, a Te döntésed, de akkor legalább nyugodtan választhatsz bármit.

2018. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

4 doboz amiben, ha dobozonként 3 db van 12-t jelent. Mivel két szemed van, ezért ha nem hordasz egy párt tovább 1 hónapnál (ebbe most ne menjünk bele, mindenkinek saját döntése) az fél évet jelent. Azaz 17.400 ft/félév plusz a folyadék.

Én azt tanácsolom, keress rá a lencsédre neten, milyen árban van. Biztos h sokkal olcsóbb lesz, mint az optikában és nézz utána, milyen a tiédhez hasonló lencsék vannak még (gondolok itt pl görbületre), sztem találsz akár olcsóbbat és kérdezd meg egy szemésznél, hogy az neked jó-e, mi a különbség. Ha okés sztem pénzben sokkal jobban ki jössz. A szemészetek nagyon brutál hasznot rá tudnak rakni. Remélem érthető voltam. Ha van még vmi kérdésed szívesen válaszolok

2018. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. igazából az optikába 12 ezer 3 havonta, netről UGYAN EZ 5600, szóval egész évre megrendeltem :D sokkal olcsóbb és ez tuti jó nekem...
2018. dec. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!