Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Más rövidlátó is úszik szemüve...

Más rövidlátó is úszik szemüvegben? Szeretek úszni, de szemüveg nélkül nem látok semmit. A kontaktlencse nem opció a dioptriás úszó szemüveget meg csak -8 dioptriáig csinálnak.

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, akkor kell, nincs mese.

Én félnék, hogy elhagyom, de ezt leszámítva miért ne lehetne? Személy szerint a lencsét preferálom (miért nem lehet? Az egyszerhasználatos pont erre jó, nem kell aggódni, hogy víz megy bele stb), de szemüvegben is működhet. Persze, sok mindenben lekorlátoz, szabályosan úszni nem fogsz tudni, hiszen nem kerülhet a fejed víz alá. Ennyiből hátrány.

2018. dec. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idővel kialakult az érzékenység a lencsére!Simán berakom a fejem a vízbe,szerencsére nem zavar egyáltalán.Milyen napi lencsét viselsz és milyen erősségűt?
2018. dec. 29. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet szemüvegbe úszni, én is ugy szoktam. Az elején kicsit nehéz megszokni, hogy vizes a szemüveged, de hidd el nem zavaró, és látni is látsz vele!:)
2019. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen szemuvegszarta rogzitheto pant es akkor tuti nem csuszik le a fejedrol

Annyi van hogy a kloros vizet nehezkes lemosni de mas gond nincs

En is szemuvegben uszom :)

2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, csak annyi, h ėn is ilyen fejhez rögzítőt használok
2019. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi lencsével biztonságos az úszás.
2019. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima szemüvegben nem úszunk, z a fejkidugós mellúszásra kényszerít, kivéve, ha valaki végig hátatik. De ahoz meg minek szemüveg?
2021. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!