Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Számítógépes munkához monitor...

Számítógépes munkához monitor elé/vezetéshez milyen szemüveg lencse? 25/f

Figyelt kérdés

Mivel sokan ülök a gép előtt napi 8-9 órát a munkámnak köszönhetően szeretnék csináltatni egy új szemüveget. Kérdésem az lenne, hogy milyen lencsét javasoltok monitor elé és ez mennyivel drágább mint egy sima lencse?

Illetve ha sötétben vezetek iszonyat mód vakítanak a szembejövő autók a szemüvegem miatt mivel fel erősíti a fényeket és nagyon zavaró. (Távolra nem látok jól)



2019. jan. 2. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Optikában segítenek

Nekem fényre sötétedő van, tükröződést csökkentő bevonattal, de rühellek szemüvegben vezetni, ha lehet kontaktlencsében vezetek

2019. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is kontaklencséznék de nem bírja a szemem sajnos így nem tudok kontaklencsét hordani. Így marad a szemüvegbe vezetés. Akkor majd befáradok az optikába
2019. jan. 5. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem bírja a szemed a lencsét? Nekem márkát váltottunk és pik pakk megoldódott
2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!