Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok. Ha leveszem...

Szemüveges vagyok. Ha leveszem és koncentrálok, akkor kancsalodok kicsit, de ha szemüvegben más szemébe nézek beszéd közben, akkor úgy érzem szintén kansalodok. Hogy lehet ezt megoldani optikailag?

Figyelt kérdés
Eddig nem kancsalodtam szemüvegben, de voltam egy szemvizsgálaton egy ideje. Kaptam pupillatágítót is, illetve sok fajta géppel vizsgáltak. A pupillatágító már hegek óta elmúlt, persze nem biztos emiatt van, de azóta úgy érzem, hogy ha valakinek a szemébe nézek, akkor mintha kancsalodnék.. néha úgy leplezem, hogy pislogok egyet, vagy kicsit eltekintek, de 2-3 mp-et nézek egy szempárba, akkor mintha kancsalodnék..Kancsalsági műtét tudom, hogy van, de egyenlőre nem műthető a szemem. De addig is mit csináljak, hogy ne tűnjek kancsalnak? De ezt nem értem..vagy miért van ez? Javult a szemem is a vizsgálat alapján.

2019. jan. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne célravezetőbb a szemészedet megkérdezni egy egészségügyi problémáról? Vagy alkalmazzuk a távdiagnosztikát?
2019. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap szaladok is.
2019. jan. 7. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyes. Ő majd megmondja, hogy mi a helyzet, mi meg itt csak tippelgetnénk valami hülyeséget.
2019. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!