Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jó optikát Budapesten ajánlaná...

Jó optikát Budapesten ajánlanátok (véleményekre/tapasztalatokra is kíváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
Már egy ideje rossz a látásom, ezért elhatároztam, hogy szemüveget fogok igényelni. Ezen a téren nem igazán vagyok tájékozott, így a segítségeteket kérdném. Olyan optikát keresnék, ahol látásvizsgálat is lehetséges (ha megoldható, akkor ne kelljen külön fizetni ezért) és szemüveg lencse+keret igényelhető. Ofotértre gondoltam, mivel az egy nagyobb cég, de ha van valakinek más ajánlása, azt szívesen meghallgatnám.

2019. jan. 8. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kutya mind. Vizsgálat mindenhol ingyenes, ha utána rendelsz tőlük szemüveget.
2019. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Novák optika a legjobb!
2019. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Ofotértet meg a Visionexprest felejtsd el! Azok azt fogják eladni neked, amit épp akkor el kell adniuk, nem azt, amire neked valóban szükséged van!!!

Az Opticword szerintem a legjobb. A Westenben lévő üzletüket különösen ajánlanám, velem nagyon kedvesek voltak. De ha látásvizsgálatot is akarsz, akkor mondd, hogy ne a Kati csinálja, mert az a nő egy rémálom, a többi optometrista viszont szuper. Ha szemüveget is veszel, akkor ingyen megcsinálják a látásvizsgálatot is és szép kínálatuk van keret ügyben is az olcsótól a prémiumig.

2019. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!