Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tengerbe kontaktlencsével...

Tengerbe kontaktlencsével vagy szemüvegben?

Figyelt kérdés
Idén először fogok nyaralni menni amióta szemüveges/kontaktlencsés vagyok és félek, hogy a rövidlátásom problémákat fog okozni a strandolásnál. Legbiztosabb, ha minden nélkül fürdök, csak úgy meg az orromig látok kb. Másik lehetőség, hogy szemüvegben vagy lencse+napszemüveg kombóval fürdök és imádkozok, hogy egy csepp sós víz se menjen a szemembe.
2019. jan. 31. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg, fényre sötétedő lencsével.
2019. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp a szemüveget választanám. Én is abba szoktam menni strandra, és semmi baja se lesz. Max vizes lesz, de annyi baj legyen
2019. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg! [link]
2019. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább a szemüveg. Én tavaly nyáron voltam a tengeren, és a vízbe csak szemüveggel mentem, aminek így utólag nagyon örülök, mert annyi hullám csapott képen, hogy tuti vìz ment volna a szemembe, vagy kidörzsöltem volna.

Még strandra bevállalnék egyszer használatosat, de a tengerbe tuti nem. Még több a baci és a fertőzésveszély.

2019. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok szemüveges, de tengerben voltam már, és nagyon nagy hullámok voltak...volt, hogy a lábamat is kivitte majdnem magam alól, szóval nem tudom mennyire lenne jó ötlet egy drága szemüveget kockáztatni... De te tudod/ti tudjátok, én tényleg nem értek hozzá..🤷
2019. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!