Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Anyagilag jobban megéri...

Anyagilag jobban megéri kontaktlencsét venni?

Figyelt kérdés
Legutóbb a szemüvegem 100ezer forintba került úgy, hogy nem egy drága keretet választottam. 3 és 4 dioptriás a szemem. Szerintetek a kontaktlencsét jobban megéri venni? A szemüvegem másfél évente cserélni kell a karcok miatt.

2019. febr. 8. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém megvan 6-7 éve, és 60 rugó volt úgy hogy márkásat választottam.

Pár éve van lencsém, negyed évre 10500 forint a hat darab. Plusz a lencsefolyadék, ha orvostól veszem 4-5000 ha rossmannban akkor 1000. Számolgasd át. De mondjuk egy szemüvenek azért ki kell bírnia pár évet...

2019. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van aki nem tud vigyázni a szemüvegére, én sem. Beletörlöm a port, minden szir-szar munkánál rajtam van, meghajtogatja a gyerek, ráülök, szóval van minden. Nekem egy kontaktlencse kifizetődőbb lenne, kár, hogy képtelen vagyok a szemembe nyúlkálni. Ha nálad ez nem probléma, akkor jobban jársz a kontaktlencsével.

Ilyen drága szemüvegek mellett a lézeres szemműtét sem elvetendő opció.

2019. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!