Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés
Andi80018 nevű felhasználó kérdése:

Van valakinek Sniper monitor-gamer szemüvege? Vagy ismeritek?

A termék vélemény érdekelne, valóban úgy működik-e, mint ahogyan a weboldalukon írják.

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor szemüveg, szemszárazság, UV-szűrés

febr. 10. 13:00  Privát üzenet  

A válasz
Marci2587 nevű felhasználó válasza:

Szia! Nekem nagyon bejött, én is azért mertem megvenni, mert van 30 napos próbaidőszak, ha nem jó vissza lehet küldeni!

Szerintem nagyon király, én csak ebben kockulok!

F/25

# 1/1Időpont febr. 17. 09:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új monitorom van amin 1600x1200 felbontás van mert így szép a képernyőm. A probléma azt hogy a SniperElite V2 játékot de a képernyő nem jön be nem támogat azt írja. Nem rég ugyan...
Sniper Elite v2 amikor el inditom azt irja a monitor jel határmányon kivül' valaki segitsen (ui. : nem eredeti a game) :?
A Sniper Ghost Warrior fekete monitor? Miert?
Sniper Elite Nazi Zombie Army játék nem indul. Miért?
Letöltöttem a Sniper Elite V2-t és fel is telepítettem de amikor elindítom akkor elfeketedik a monitor és azt írja out of range . Mit csináljak? A többi lent
Amikor el akarnám indítani a Sniper Elite 2-t elmegy a képernyő és azt írja hogy Out of Screen. Mi a probléma?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!