Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveghez lencsét csak az...

Szemüveghez lencsét csak az adott üzletben vásárolt kerettel csinálnak?

Figyelt kérdés
Pl ha nekem már van egy keretem, amit teljesen máshol vásároltam ( akár bár blokk sincs róla stb ) akkor nem csinálnak nekem bele lencsét, ha ragaszkodom hozzá?

2019. márc. 7. 16:21
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ahol igen, de tudnod kell, hogy ez egy üzlet, nem a te szempontod érdekes, hanem, hogy költs minél többet ott. Ergo lehet, hogy többe kerül majd, mint amúgy maga a lencse lenne egy ottani keretbe. Na meg kitalálnak mindent, hogy a te keretedbe ezért meg azért nem tudják belerakni.
2019. márc. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy lencse elkészítése abból áll, hogy leadod a keretet, lemásolják kézzel vagy gépi eszközzel a formáját és az alapján kivágják a lencsét. Van ahol a lencsét nem helyben készítik, hanem továbbküldik a sablont, de ez nem változtat a lényegen. Magyarán szólva, ahol csak saját keretre vállalnak lencsekészítést, azt a helyet a legnagyobb ívben el kell kerülni!
2019. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!