Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véreres a szemem, mitől lehet?

Véreres a szemem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy bevérzett, állandóan véreres nem durván, de azért látszik. Néha jobban néha kevésbé. Nem drogozok és egyáltalán nem gépezek vagy telefonozok sokat. Allergiás sem vagyok semmire sem. Orvoshoz (még) nem szeretnék ennyivel elmenni, mert az egészsegemet szerintem nem károsítja, de engem kezd zavarni. Mitől lehet? És hogy lehet eltűntetni? Kipróbáltam már pár szemcseppet is de nem hatottak sajnos...

2019. márc. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szívtál be...
2019. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár már a kérdés leírásában is megfogalmaztam, de azért itt is leszögezném, hogy nem drogozok, semmilyen tudatmódosító szert nem használok
2019. márc. 21. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Alszol eleget? Pedig lehet, hogy mégis csak szemszárazság.. :/ Ötletem sincs nekem se. Milyen szemcseppeket próbáltál?
2019. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szemcseppeket hagyjad, az tüneti kezelés.

Néhány tipp:

- magas vérnyomás,

- kialvatlanság,

- sok képernyő nézés,

- huzatban vagy.

(A huzatnál gondolj a szellőző berendezésekre is. Ha légbefúvás van a munkahelyeden, akkor igazából nem is kell huzatnak lennie. Bőven elég, ha nincs tisztítva, és a baktériumos, gombás levegőt fújja be az irodádba.)

- időnként nem tiszta kézzel nyúlsz a szemedhez és te fertőzöd meg magadat (habár ez általában nem véreres szokott lenni).

2019. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos a vérnyomásom kcsit magas időnként de nem is gondotlam volna hogy esetleg ez okozza. Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. márc. 21. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig akkor tennél legjobban ha orvoshoz mennél. A legtöbbat az árt ha kísérletezel mindenféle szerrel ami semmit nem használ. Ne felejtsd el, hogy a szem nem játék. A látásodról van szó
2019. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!