Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi kontaktlencse sérült...

Napi kontaktlencse sérült kivétel után: ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Viszonylag új vagyok kontaktlencse téren, és napi kontaktlencsét szeretnék néha-néha hordani, hogy ne kelljen mindig takarítani.

Ma kb. bent volt 5 órát a kontaktlencse, és amikor kivettem, azt vettem észre, hogy az egyiknek a széle sérült, a másiknak a közepéből hiányzik kis darab.

Új típusú lencsékről van szó, ilyet még nem próbáltam.

A szememben nem láttam egyetlen darabot se.

Mi van ilyenkor? Lehet kivételnél sérült? Mikor betettem még tökéletes volt mindkettő.



2019. márc. 23. 18:19
 1/2 ._.Momoo._. válasza:
Szia! Szerintem menj el a szemészetre és mond el, h ez történt. Vaagy, vegyél egy másikat. Igaz, nem vagyok se kontaklencsés se szemüveges, de talán jó lehet az eggyik gondolat
2019. márc. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 judit1010 válasza:

A mostani eseteddel feltétlen menj el szemorvoshoz,a hiányzó részek,lehet megbújnak valahol a szemedben.

A jövőre nézve,saját tapasztalat: nagyon nehezen tudom betenni a lencsét, sokáig eltart és idegesit. Ezek miatt jó régen letettem a viseléséről.DE! vagy 5 éve fedeztem fel, hogy van már olyan lencse is, ami egy hónapon keresztül bent lehet hagyni a szemben. Öt éve igy használom, nagyon megkönnyitette az életemet

2019. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!