Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Uszkalo foltok es csillogas....

Paluska Peter kérdése:

Uszkalo foltok es csillogas. Rengeteg uszkalo foltot es szikrat latok. Evek ota latom mar ha az egre nezek, apro sarga szikrak. Ha pl futok vagy valamit sportolok sokkal intenzivebben latom oket. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ez valami visual snow lehet ? Igazabol nem latok ugy mint amikor rossz a tv, csak a szikrak pattognak elottem. Talan mintha a jobb fulem egy kicsit sugna. Szemeszeten semmit nem talaltal 4 vizsgalat utan. F20
2019. márc. 24. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert ez nem szemészeti probléma.


A vérnyomásod szórakozik, ugrál.

Ha csak sportolsz, olyankor normális is lehet, hiszen megnő a terhelés.

De ha máskor is jellemző, ahogy írtad, akkor egy belgyógyászati kivizsgálás nem árt.

Ha szükséges, feltesznek rád egy 24 órás vérnyomásmérőt, de ha van otthon vérnyomásmérő, néha megmérheted, intenzív mozgás, vagy fürdés, vagy felkelés után ne, olyankor várni kell.

Nyugalmi állapotban mérd.

Nekem a 20-as éveimben diagnosztizálták, és mondta a doki, hogy fiatal vagyok még ehhez. Ja, kösz, attól még gyógyszert kellett szednem, és egyre több fiatalnál jellemző, népbetegség lett.

2019. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az úszkáló foltok az üvegtest leválás. Korral járó normális folyamat,bár temég elég fiatal vagy hozzá.
2019. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!