Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha letakarom a jobb szemem,...

Ha letakarom a jobb szemem, akkor a balnál van hogy egy jó két centiméternyi csíkot nem látok. Elhúzom az ujjam karnyújtásnyira a szemem előtt és gyakorlatilag eltűnik abba a pár centibe majd újra előbukkanik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyjából a kérdés lefedi a problémát,igazság szerint nekem régen volt migrén aurám, mostanában eléggé fáj a fejem de ez a panasz folyton jelentkezik. Egy hete lettem rá figyelmesebb inkább. Ha ez fontos, ízületi gyulladásom van folyamatban, meloxicam hatóanyagú gyógyszert szedek rá,nem tudom hogy attól lehet-e. Kedden van legközelebb szemorvos és eléggé kényes vagyok a szemeimre és nagyon is félek tőle. Hozzá tenném még hogy nagyon stresszes fél év áll mögöttem. 22/F

2019. márc. 24. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit mondtak?
2019. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a vakfoltodat fedezted fel? Vagy a másik szemednél nincs ilyen mértékben kiesés?
2019. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondtak nincs semmi koros,viszont a fejem ugyanugy faj es szedulok stb...ez valami frontos dolog
2019. ápr. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!