Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Hibás napszemüveg?

A Vision Expressben vettem egy Solaris polarizált napszemüveget. Az utóbbi pár napban reggelente szoktam használni, viszont két oldalt fura fényes körkörös mintázatokat látok, néha gyakorlatilag semmit sem látok ezektől. Valamiféle betükröződés lehet. Ez normális, vagy vigyem vissza? Az 500 Ft-os napszemüvegemben ezerszer jobban láttam, ez pedig 9 ezer volt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemüveg, napszemüveg, polarizálás

márc. 26. 18:36  Privát üzenet  

A válasz
Vidd vissza, kérdezd meg ott.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, hogy az üzletben már kijelenthessem, hibás. Nekik nem érdekük visszafizetni az árát, nyilván azt fogják mondani, hogy minden rendben van vele.

# 2/2Időpont márc. 26. 19:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik Carrera DIOPTRIÁS napszemüveg?
Aki kontaktlencsét visel, az felvehet rá mondjuk napszemüveget?
Mit tegyek ha nagyon fényérzékeny a szemem? Ez normális?
Okozhat-e szemkárosodást, ha valaki úgy hord napszemüveget, hogy sötét van?
H&M es 4000ft os UV400 as napszemüveg kellőképp védi a szemet vagy a ray ban annyival jobb hogy megérje 25. 000+ ért?
A polar vision napszemüvegek jó minőségűek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!