Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom kivenni a kontakt...

Nem tudom kivenni a kontakt lencsét! Hova kell vele mennem?

Figyelt kérdés

17 órája bent van a lencse a szemembe, 5 órája probalkozom a kiszedessel, de nem megy... a jobb szemembol nem tudom kivenni, az egész vörös már, kb hozza sem erek és nagyon faj.

Aludni gondolom nem lehet benne de már az is faj ha nyitva van/pislogok.

Reggel hova kell vele mennem? Pl ofotertbe ha bemegyek akkor kiveszik? Vagy a kórházba kell?


Köszönöm a válaszokat!


2019. márc. 27. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a közelben ügyeletes patika? Ott kéne venni szemcseppet, amit használhatsz lencséhez.. lehet nagyon kiszáradt, olyankor Nekem is borzasztóan nehéz kiszedni.. :(

Vagy a kontaktlencse folyadékot próbáld meg... fájni fog ha kiszeded, és után valószínű begyullad, de én nem maradnék benne reggelig..

2019. márc. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos. Viszont most találtam a földön egy kiszáradt lencsét, a másik a helyen van. Nem emlékszem hogyan, de lehet hogy kieshetett? Vagy fogalmam sincs. A szemem azóta is faj azért már nem annyira piros, de nem tudom most benne van e a lencse .. bár ez úgy már hülye feltelezes... aludtam benne most picit, felkeltem és úgy lattam meg a földön a kiszáradt lencse darabot.

Megnéztem jobban a szemem én nem látok benne semmit de már annyira bizonytalan vagyok, nen tudom, mert azett faj 😭

2019. márc. 27. 03:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Kontaklencsefolyadékot kell ilyenkor locsolnod a szemedbe, behunyni és szemhéjon keresztül dörzsölni, minha vakarnád a szemed. Utána kijön.
2019. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy,nem tudod hogy bent van e?
2019. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!