Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kis szmötyik úsznak a látótere...

Kis szmötyik úsznak a látóteremben. Hogy lehetne eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
A szemész azt mondta üvegtest leválás ami korral járó természetes folyamat. 40 vagyok, így eleggé aggódom mi lesz később mert ez már most nagyon zavaró. Valami alternatív vagy bármilyen módszerről hallott már valaki?

#folt #Üvegtestleválás
2019. márc. 30. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a szemész is mondta, ez normális folyamat. Ergo sehogy
2019. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha ez így megy tovább akkor 10 év múlva semmit nem fogok látni. Ez nem volt hasznos válasz!
2019. márc. 30. 11:24
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szemész jobban tud válaszolni erre, de van olyan eljárás, hogy zselével töltik fel az üvegtestet, ennek viszont nem tudom mi az indikációja.
2019. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak a szemészeten, hogy szedjek rutascorbint. Attól meg úgy fáj a gyomrom, hogy elviselhetetlen. Más megoldás?
2019. ápr. 7. 16:24
 5/5 anonim válasza:
Remélem megoldodott a problémád.. Én a szemzugokba svédcseppet teszek az ujjam hegyével. Nagyon jó..
2021. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!