Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotértben szemüvegre...

Az Ofotértben szemüvegre körülbelül mennyit kéne rászánni? Vagy ha nem itt milyen másik üzletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szemüveges, lehet nem is kell, de elmennék egy szemvizsgálatra, mert nagyon sokat kell gépen dolgoznom, már lassan egy éve csinálom, és a jobb szememre kezdek egyre homályosabban látni, plusz egy kicsit fáj is az a szemem, de nem vörös egyáltalán, néha fejfájás is társul hozzá.

Gondolkoztam más üzleteken is, de erről hallottam a legjobbakat.

Köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 30. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
40000 minimum.
2019. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ milyen dioptria kell, progresszív lencsére van-e szükség, milyen típusú lencsét akarsz, milyen a keret...

Nem az Ofotértben voltam most, hanem másik optikában, de szerintem a lencseárak hasonlók. A legalapabb 7 ezer forint környéke volt, a legjobb pedig 16 ezer/lencse. Keret meg van 10 és 100 ezerért is.

A progresszív lencse eléggé meg tudja dobni az árat, vagy ha vékonyított lencse kell, mert nagyon magas a dioptria. (Ami nálad nyilván nem valószínű:D).

2019. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem ma látásvizsgálatra és +0,25 dioptria kell mind a kettő szememre. Kedvezmény nélkül kerettel együtt (a keret 15 ezer) 54 ezer lett volna, de volt kedvezmény és megúsztam 30 ezerrel.
2019. ápr. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!