Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színtévesztőt felvesznek a...

Kbanna kérdése:

Színtévesztőt felvesznek a Kisképzőbe? (Grafika szak)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szemész szakorvos véleménye a döntő ilyenkor. Sokféle színtévesztés van.
2019. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nyilván meglesz az eredmény, mert kötelező a vizsgálat. A felvételi-sorozaton szépen átment a gyerek, de a beiratkozáskor kell az orvosi papírokat vinni, és pályaalkalmassági vizsgálat van. Ez akkor lenne rendkívül érdekes (és ez kezdett nyomasztani), ha ott derülne ki, hogy nem veszik fel... májusban... amikor már minden más iskolából, ami még esélyes lett volna, kiesett... (Remélem, ilyen őrültség csak nekem jut eszembe ilyen éjji órákban...)
2019. ápr. 4. 00:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Az értesítő lap alján olvasható egy doktornő neve, bizonyára ő fogja a pályaalkalmassági vizsgálatot végezni. Lehet, hogy őt kéne valahogy felkutatni, és vele konzultálni. Csak egy tipp a részemről...
2019. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remek ötlet, nekünk is eszünkbe jutott, de ha jól emlékszem, nem volt rajta elérhetőség. Végül az iskolát hívtuk, állítólag grafikára szabad a pálya (legalábbis ezzel a zöld-szín problémával), és még sok méás szakra is (a festészet és a textil volna rázós)
2019. ápr. 11. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor nem lesz probléma, sok sikert kívánok!
2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kiegészítés az eddigi gondolatmenethez: NEM volt egyszerű, nem egyértelmű... A mai alkalmassági vizsgálat nem engedte volna át a gyereket... de így, hogy már minden esély zárult, és még áprilisban ígéretet kaptunk, így maradhat grafika szakon. (Csak érteném, hogy a múltkor, miután utánanéztek, miért mondták, hogy szabad a pálya, ma mi volt más, hol van erről bármi leírva... :( )
2019. máj. 10. 14:04
 7/12 anonim válasza:
Azért mert sok esetben ők sincsenek tisztában vele hogy mi a helyzet. A lényeg hogy felvették. Egyébként nyilván lesznek olyan feladatok, amiben hátrányból indul majd, de nem olyan nagy probléma hogy színtévesztő. Ha számítógépen dolgoznak rengeteg eszköz a segítségére lesz. Otthon összeraktok egy saját színskálát és a suliban csak betölti a programokba. Ha jól csinálja a tanárok észre sem fogják venni.
2019. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"de nem olyan nagy probléma hogy színtévesztő"

Te színtévesztő vagy?

2019. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem, grafikus vagyok. Én is a kisképzőbe jártam, láttam hogy milyen feladatokat kell csinálni és abból indultam ki. A grafikának is több területe van, a színtévesztésnek is van több változata. Ha felvették biztos vagyok benne hogy a tanárok segíteni fognak neki és kihozzák belőle a maximumot.
2019. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon tehetséges, ha így megfelelt és felvették. Említettem a lányomnak, akit szintén felvettek, hogy lesz egy ilyen osztálytársa, azt mondta, lehet, hogy pont belőle válik majd a legnagyobb művész.
2019. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!