Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek adnának színes...

Szerintetek adnának színes kontaktlencsét így?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok mostanáig mindíg szemüvegem volt amióta romlott a látásom és most szeretnék kontaktlencsére váltani voltam szemvizsgálaton is már, hogy mennyivel kell erősebb kaptam 1 hónapos lencsét is meg minden és azt mondták ha megyek érte majd megrendeljük a kövi adagot ami 3 hónapos lesz, de én színes lencsét szeretnék láttam is, hogy sokféle szín van náluk szerintetek ha megkérem őket, hogy a 3 hónaposból színeset rendeljenek megengedik vagy aki még kezdő így a kontaktlencsék terén az nem kaphat?Nem ilyen extra természetellenes vastag izékről beszélünk teljesen normális természetes színűt szeretnék.

2019. ápr. 7. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem vicces pillanataim voltak a színessel :D az kicsit macerásabb.. volt hogy elcsúszott.. ha sötét helyre mész akkor kitágul a pupillád és bele ér a lencse színezett részébe, akkor meg kicsit homályosan látsz :D Szval én 1hónapig, ha hordtam. Persze kilehet próbálni csak ne legyenek tőle nagyok az elvárásaid. Sztem barátkozz először a simával. De persze ha színeset szeretnél berendelik. Én elötte kipróbálhattam 2 színt, de amelyik tetszett az nagyon sápasztott :)
2019. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!