Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eltört a napszemüvegem szára,...

Eltört a napszemüvegem szára, ott ahol csavarozva van a kerethez. Szerintetek javítható lesz?

Figyelt kérdés

Ráültem véletlenül... Még nem mertem itthon elmondani, mert amúgy is nagy gondjaink vannak jelenleg, plusz csináltam még egyet.... totál rosszul vagyok emiatt. Mindig csak a bajok jönnek :( Drága az ilyennek a javítása? :(

Drága napszemüveg, profi helyről. :(


2019. ápr. 16. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Az sem biztos, hogy egyáltalán elvállalják a javitását.
2019. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Ez csak egy napszemüveg. Nem életbevágóan fontos most rögtön megjavítani.


Szerintem menj el a szaküzletbe, kérdezd meg, mennyi lenne a javítás. Ha nem sok, az szuper, főleg, ha a saját spórolt pénzedből ki tudod fizetni. Ha sok, akkor megbeszéled velük, hogy majd egy-két hónap múlva hozod javításra, addig nem használod. Ha nagyon kell, addig használsz valami olcsóbbat.


Persze ha dioptriás napszemüvegről van szó, akkor nem olyan egyszerű a dolog.


Az otthoniak lelkének kímélése érdekében, ha ők nagyon hajlamosak patáliát csapni, mondd azt, hogy emlékszel, hogy beraktad egy fiókba, és nem találod, de biztos meglesz pár napon belül. Persze ne legyen meg, majd csak akkor, mikor meg tudod oldani a javíttatást.

2019. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú szemüveg?
2019. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!