Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fényeket láttam a szemem...

Fényeket láttam a szemem sarkánál?

Figyelt kérdés
Elsőre elég komolynak hangozhat de kicsit kiegészíteném. Miután kicsit kint voltam delutan az udvaron és leültem a gép elé 10-15 perc utan mintha két pici fényes foltot láttam volna a szemem sarkából és mintha a falra vetült volna. Ez kb 1 másodpercig tartott tehát nem sokáig. Eddig nem érzékeltem ilyet és a látásommal sincs olyan probléma amiről tudnék. Azota egyszer sem történt meg. Mivel az asztalommal szemben van az ablak a szobámban elképzelhető az is hogy kintről verődött vidsza valami. Szerintetek ezzel az egyszeri alkalommal érdemes szemészetre mennem vagy ha többször nem fordul elő akkor ne törődjek vele?

2019. ápr. 22. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 20/F és inkább villanás mint folt volt.
2019. ápr. 22. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőre inkább hipochondriának hangzik.
2019. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak káprázott a szemed az erős fénytől, ha máskor nem fordul elő, ne aggódj.
2019. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!