Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Havonta cserélendő, lágy...

Havonta cserélendő, lágy kontaktlencsém van. Elaludtam benbe, nem lesz baj ugye?

Figyelt kérdés

Bent volt alvas kozben a szememben


Most picit fura a szemem erzem h kenyelmetlen bent a lencse v mintha egy picit fajna / szurna.


Nem lesz baja a szememnek ugye?



2019. ápr. 28. 05:39
 1/3 anonim válasza:

Nem lesz semmi gond, ha néha véletlenül bent marad.

Egyébként olyan lencse is van, amiben aludni lehet. Én ezt használom. Havonta egyszer veszem csak ki, amikor cserélem. Kb. 15 éve használom ezt, tökéletesen bevált.

2019. ápr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1es, milyet használsz?

Éb Bausch&Lomb-ot vettem, de azért egy hétnél tovább nem hagytam benn. De valóban nagyon jó.


A kérdezőhöz: sokszor aludtam korlátozással viselhető lencsével, nem lett bajom tőle, de nem volt jó érzés.

Egy alkalom, ha nincs rossz tapasztalatod, nem lesz baj. Ha lenne, már tudnál róla.

2019. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta lencséd van? Sok függ attól is
2019. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!