Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csomó a szemhéj alatt?

Csomó a szemhéj alatt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és már hónapok óta tapintok egy csomot/göböt a szemhéjam alatt. Bal szememrol van szó. Borsó méretű a csomó. Nem fáj, nem konnyezik, nem viszket csak egyszerűen ott van. Hol nagyobb a csomó, hol kisebb, változó. Mi ez?


2 éve volt egy komoly árpa a bal a szememen.



2019. máj. 21. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
BORSÓ MÉRETŰ??!?!?! és orvoshoz még nem jutott eszedbe elmenni??
2019. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, nem borsó. Attól kisebb. Ahhoz tudtam inkább hasonlítani. Már hónapok óta ott van
2019. máj. 21. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy itt orvos forduljon meg, a többi ember pedig csak tippelni tud, hogy mi lehet ez. De látatlanban még egy orvos se mondana semmit. Mindenképp menj el vele szakemberhez, ennyit tudok tanácsolni.
2019. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt ilyenem, szintén árpa előzte meg. De tulajdonképpen ez is árpa,csal van neki valami speckó neve. Régóta gyulladtak ott a mirigyek, az okozza. Kentem Floxal kenőccsel 1 hétig, de később újra visszajött. És az után már egy kis göböt éreztem a szemem alatt.

El kell menni szemészetre vele, kapsz időpontot hogy kikanalazzák.( Bár nekem elötte párakötéssel is próbálkoztak de nem mút el.)Negyed óránál tovább nem vagy bent, az injekció a szemhéjba nem volt túl kellemes...De a többit nem érzed, 1 napig volt bekötve a szemem. A heg még mindig benne van a szemhéjam belsejében de azóta sem volt vele panaszom.

2019. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!