Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha túl erős lett az új szemüve...

Ha túl erős lett az új szemüvegem akkor kérhetem azt, hogy gyengébbre “állítsák be”?

Figyelt kérdés
Mindig minuszos szemüvegem volt az új is az lett viszont az előzőnél fél dioptriával erősebb és cilinderes is. Utólag kérhetem azt, hogy csak 0.25-tel legyen erősebb az új?
2019. máj. 24. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted, de akkor inkább újra bemérik a szemedet, hátha az előző mérés tévedett.
2019. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha újra bemérik azért kell fizetni? 90.000.- volt a szemüveg
2019. máj. 24. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos erős, nem látsz vele? Valamiért csak ilyenre csinálták, gondolom bemérték előtte is a látásod.
2019. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvizsgálták persze. Azt veszem észre, hogy túlságosan is élesen látok mindent és ha közelre nézek akkor nem tudom pontosan bemérni a tárgyak távolságát. Lehet csak szokni kellene még az új keretet? Hmm...
2019. máj. 24. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A keretnek semmiköze szerintem ehhez.

Várj vele még pár hetet hátha megszokod, ha amúgy nem fáj a fejed vagy nem szédülsz akkor lehet, hogy csak szoknod kell hogy élesebben látsz.

2019. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2019. máj. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!