Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok távolra homályosan...

Miért látok távolra homályosan és miért folynak össze a betük?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves fiú vagyok,az lenne a gondom,hogyha távolra olvasok akkor nagyon homályosan látom és alig tudom kiolvasni a betűket.

Reggelente nagyon könnyezik a szemem és sérti a fény,na meg,ha olyan helyzetben vagyok,hogy "zavarban" vagyok akkor is érzem,hogy könnyezni akar.

Közelre alapvetően nincs gondom az olvasással,csak egy 2 perc olvasás után folynak össze a betük és mozognak,és fáj a szemem,kénytelen vagyok behunyni az egyik szemem,hogy tudjak tovább olvasni.

Szemészetre még nem voltam,de a közeljövőben fogok menni.Mi lehet a baj,szükségem lehet szemüvegre ?



2019. máj. 25. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Myopia, azaz rövidlátás. Menj el szemészhez, kapni fogsz szemüveget vagy kontaktlencsét, nem lesz semmi gond! :)
2019. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el minél hamarabb szemészhez mert ez valszeg szemüveg lesz
2019. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szemüveg kell, irány a szemészet!
2019. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!