Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse szállítása?

Kontaktlencse szállítása?

Figyelt kérdés

Mivel még szokom a lencsét, van hogy nincs berakva a szemembe hanem csak a tartójába és úgy kell egyik helyről másikra átvinnem.

Hiába próbálom egyenesen tartani a tokot de pl ha kocsival megyek valahova akkor nyilván közben nem tudom fogni.


Ilyenkor elmozdul a tok aljáról, feljön a folyadék tetejére és kiszárad (pár óra alatt is valamennyire)


Tippek, hogy mit tudnék vele csinálni hogy ne száradjon ki? Nem ez volt az első alkalom.



2019. jún. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Heee???

Évek óta van kontaktlencsém és ilyet még nem tapasztaltam

Túl kevés folyadékot raksz a tokba!

2019. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg, ha “szokni kell” a lencsét, akkor nem ez a márka megfelelő neked
2019. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.rakok bele elég folyadékot, nyilván full nem töltöm a legtetejéig.

2.cilinderes, tehát alapból nehezebb megszokni és az elején azt mondták hogy csak pár órát hordjam illetve neten is ezt olvastam, hogy nem jó ha egyből egész napra


Ráadásul nekem tanulás miatt nagyon száraz a szemem hiába használok szemcseppet hozzá meg alapból is (többfélét próbáltam már)

És pont emiatt amikor pl olyan nap van, hogy iszonyatosan száraz a szemem nem is esik jól ha berakom a lencsét ezért van olyan nap ami kiesik gondolom így végképp nem egyszerű megszokni de ez van🤷‍♀️ Majd nyáron hátha

Azért köszönöm a válaszokat

Ui: nem csak szállítás miatt volt, hogy kiszáradt hanem oylan is amikor magától “felúszott” a felszínre pedig mindig figyelek rá, hogy az alján legyen amikor berakom a tokba

2019. jún. 4. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, nem szárad ki a tokban, ha megfelelő mennyiségű folyadék van benne
2019. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg van benne bőven, nem spórolom ki
2019. jún. 5. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ott valami más gond van
2019. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!