Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A rossz, gyulladt fogak...

A rossz, gyulladt fogak okozhatnak a szemekben, látásban problémát, betegséget?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nah ez érdekel, mert mióta szar a fogom elég szarúl látok este, de lehet nincs összefüggés
2019. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tudom, azért, mert kórokozók kerülnek a véráramodba. Gyógyszeresen és a fog kezelésével megszüntethető, ha tényleg ez az oka.
2019. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez kivételesen jó hír lehet. Szemorvos nem talált semmilyen elváltozást. Én is így olvastam... Ha a CT, RTG, MRI vizsgálatok nem találnak semmit, akkor ez lehet az egyetlen magyarázat. Elég ijesztő.
2019. jún. 3. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Vérkép? Ugye elvileg a gyulladt fog góc. Ha elég sokáig fennáll, akkor mindenféle problémát okoz, akár a szívben és a tüdőben is.
2019. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A vérvétel eredményére még várnunk kell, leghamarabb szerintem holnap lesz kész. Nekem például gyulladt fog miatt ráment kétszer is a szív környékemre, amint megszabadultam az akkori rossz fogaktól, mintha kicseréltek volna... lekopogom, de makk egészséges lettem. Ezért gondoltam ismételten a fog problémára, ezen a gondolatmeneten elindulva.
2019. jún. 3. 21:26
 6/11 johny85 ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2019. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vérvétel is jó lett, most gerincvizet vettek. Azt valószínűsítik, hogy gyulladás van valahol a szervezetben, ami a szemre is kihat. Szerintem egyértelműen a fogról van, szerintük nem valószínű. Várunk pár napot, hogy utána járjanak.
2019. jún. 5. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Van valamilyen autoimmun betegsèged?

Góckutatás kell.

Fül orr gège,

Urológia stb...

Nem trèfa nekem elhiheted.

Azèrt mèg lehet a fog is.

Csiálnak a fogakról panoráma röntgent ès a fogorvos átnèzi azalapján a fogakat.

2019. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A gyulladt fog mindenfele nyavalyat okpzhat a ludtalp es a tyukszem kivetelevel.

Csinaltasd meg a gogadat es utanna kezdj vizsgalodni ha nem mulik el a szemproblemad.

Ugy latom itt tobben forditva ulnek a lovon - a fogorvostol valo felelmukben

2019. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utcsó, egész pontosan kkire gondolsz? Mindenki góckutatást javasolt. Mi ezzel a gond?
2019. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!