Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már rég óta, körülbelül...

Már rég óta, körülbelül általános iskolás lehettem amióta furcsaságot látok a szememben, olyan, mintha giliszta lenne, viszont a közepeén és a végein fekete csomó van mindegyikben és félig átlátszóak. Ezzel a panasszal mehetnék orvoshoz szerintetek?

Figyelt kérdés
azt hozzá kell tennem, hogy nemrég lettem szemüveges és nem említettem ilyesmit az orvosnak, mert féltem, hogy hülyének néz majd

2019. jún. 4. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg üvegtesti homály. Nekem is volt.
2019. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez pontosan micsoda?
2019. jún. 4. 00:18
 3/7 A kérdező kommentje:
most utánaolvastam kicsit, pontosan ez volt az, amire gondoltam, köszönöm :D és mivel eléggé zavaró, mert sok van, sajnos valószínűleg műtét fog kelleni ide
2019. jún. 4. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok? Nekem az elején, volt hogy 2-3 is eluszott a látóteremben egyszerre . Főleg, ha kint voltam erős fényben. Emlékszem, akkorriban a szemem is sokat káprázott. Aztán szép lassan, megtanultam nem odafigyelni rájuk, elkezdtem vitamint szedni, helyesen táplálkozni, hanyagolni a gépet egy időre, és az úszkálo valamik is eltűntek maguktól.
2019. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mūteni nem lehet itt Magyatországon, van azthiszem Svájcba lèzeres homályzúzás.

Tedd azt amit az elsö kommentelö írt.

Sok c vitamin meg antioxidánsokkal tei gyümölcsök jót tesznek.

2019. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sok alatt értem, hogy olyan 9-10 körülbelül, eléggé zavaró tud lenni.. nem Magyarországon, hanem Szerbiában, itt azt hiszem van ilyen műtét, majd megkérdezem az orvosomat, köszi mindenkinek
2019. jún. 5. 01:25
 7/7 anonim válasza:
Hugomnak is ez volt a baja. Az orvos valami krémet adott a szemére,amitől el is múlt. De alapból nem hinném, hogy giliszta esetleg féreg lett volna,mert az miután kiszedi is mozogna. Kiváncsi vagyok mit mond az orvosod. Azt megkérdezhetem hány éve van ez a problémád?
2019. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!