Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Monitorszűrős vagy "sima"...

Monitorszűrős vagy "sima" szemüveget vennétek?

Figyelt kérdés

A monitorszűrős kb. duplája a "hagyományosnak". Megéri?

Ha veszek egy mezei szemüveget, utólag is rakathatok bele szűrős lencsét?


Bocsánat, ha buta kérdés, még soha nem volt szemüvegem. Köszönöm előre is!


2019. júl. 17. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg kékfényszűrős van, azelőtt sima volt. Egy-két napig idegesített, hogy lilán becsillan néha a szemüvegem, de aztán megszoktam. Viszont nagyon idegesítő számomra, hogy a kültéri fényképeken szinte mindig belilul a lencséje, szóval én legközelebb a normál lencse mellett fogok dönteni.

Ha sokat ülsz a számítógép előtt, gyakran használod a telefonod, akkor esetleg célszerű a kékfényszűrő lencse.

Bármikor kicseréltetheted a lencsét a keretben, persze nem ingyen, meg kell akkor venned az új lencsét, szóval fontold meg jól.

2019. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Parasztvakítás, pénzkidobás.


Állítsd be a monitorod színhőmérsékletét sárgásra a hullafehér helyett, ott van rajta a gomb, pont ezért, csak használni kéne.

2019. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs, mint ahogy az előző válaszoló mondta, telefonon, monitoron állítsd be a kékfényszűröt, probléma megoldva.
2019. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!