Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 20 napig alig eszek,...

Ha 20 napig alig eszek, illetve alig, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Napi 1 kis jughurtot,vagy 1 almat ennek.Semmi mast.Mennyit fogyhatok?Kioktatast nem kerek,tudom a kovetkezmenyeket.Hajhullas,menzesz elmaradasa,izombol megy le,visszajon,plottyedt leszek stb.Utana miutan lefogytam nem zabalnek 2pofara (nem kerek olyan kommenteket hogy ,,akkor eddig miert zabaltal?” es tarsai) illetve eletmodot valtanek.Most ez a 20nap koplalas mellett mozogni is fogok,ha esik ha szakad.Nem vagyok egy ajulos tipus.Lesznek olyan napok is,ahol mondjuk nem eszek.Abbol a 20napbol az 1.heten nem igazan tervezek enni.Miutan ennek a 20 napnak vege,fokozatosan szoktatnam ra a testemet az etelre.Eloszor levesek,utana zoldseg,gyumolcs,magvak,husik,stb...

Szerintetek hany kgt fogyhatok?

157/66kg/l



2019. júl. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6kgt, de kevesebbnek fog tűnni, mert egy része víz, a többi meg izom és a zsírt majd csak utána kezdi el bontani a szervezeted. Sápadt leszel, erőtlen, sokszor fogsz szédülni és sajna tényleg visszajön amint befejezed, mégha utána totál egészséges kajákra is állsz vissza. A mozgást nem fogod bírni, tapasztalat. Mármint az ilyen otthoni tornákat talán akaraterőből, de egy futás, vagy intenzív biciklizés már esélytelen.
2019. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer 3napig nem ettem.Tudtam biciklizni,mozogni,igaz a 3.napon mar kicsit idonkent beszedultem.
2019. júl. 25. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál egy olyan fogyókúrához, amivel 20 nap alatt jóval karcaúbb lennél és rendesen ehetnél?
2019. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Mivel húsz napig ha nem eszel lehet, hogy annyira sem lesz energiád, hogy a szíved dobogjon. Az anorexiások sem abba halnak bele, hogy nem esznek, hanem, hogy az energiahiány miatt nem képes a szervezet a legalapabb dolgokat végrehajtani. Egyébként meg ha fogysz 3-4 kilót, akkor boldogabb leszel? Miért nem akarsz mondjuk egy év alatt fogyni 10 kilót és akkor az már látszana is..
2019. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért pont 20 napig? Miért nem kezdesz már el most azonnal életmódot váltani?
2019. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!