Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? (? )

Hogyan hízzak? (? )

Figyelt kérdés

18/L

Hízni szeretnék, de nem tudok . 164 cím magas vagyok és 45 kg ... elől deszka hátul léc ...

Nemtudom, lehet hogy örököltem, édesanyám és édesapám se kövér , de en nem érzem így jol magam a bőrömben .

Az a baj, hogy amikor nagyon stresszes voltam ,nem ettem napokig szinte semmit ,és azóta annyira össze szűkült a gyomrom, hogy naponta kb 2x eszek de azok is könnyű ételek, például joghurt,és mar attól úgy érzem, hogy teli van a hasam, ha eszek meg valamit biztos hogy ki hanyom . Emellett cigizek is ,a napokban kezdtem picit vissza venni belőle ,kb naponta 3-4 szálat elszívok, ez ezelőtt sajnos kb naponta 20-30 szál volt.



2019. júl. 29. 11:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat . 164 cm .
2019. júl. 29. 11:07
 2/3 Blau Kind ***** válasza:
Járjál a Mekibe vagy a Burger Kingbe és egyél minden nap meg - ha tudsz - 2 hamburgert. Vagy egyél minden nap zsíros kenyeret - abban rengeteg kalória van. A szalámi, kolbász, tepertő, vadhúsok sok sült burgonyás körettel, cukrászsütemények, péktermékek is rengeteg plusz kilót föladnak. Plusz=ne mozogj sokat, csak lájtos sportokat űzz... De ez így nagyon egészségtelen.
2019. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszönöm szépen megpróbálok vissza szokni arra hogy tudják is enni ,de kezdesnek jó lesz ez :)
2019. júl. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!